29-31 жовтня 2024Україна, Київ, МВЦ, 1 павільйон

UA

29-31 жовтня 2024Україна, Київ, МВЦ, 1 павільйон

UA

Відкривайте для себе нові сирні смаки й поєднання разом з ARDIS group!

Відкривайте для себе нові сирні смаки й поєднання разом з ARDIS group!

Ardis Group — українська структурована група компаній, що працює на ринку понад 24 роки. Займається імпортом, виробництвом сирів і впроваджує сирні сервіси.

На виставці компанія представлятиме власний бренд свіжих сирів Lel’, сирна лінійка якого включає продукти як для кінцевого споживача, так і для HoReCa: моцарела для піци, копчена й в розсолі, а також бурата, страчатела, рікота, чедарелла, крем-сир та фетті.Окрім власного українського продукту, компанія познайомить відвідувачів із неповторним смаком німецьких сирів бренду Bergader, занурить в італійську сирну насолоду сирів Zanetti й паризький смак розсільного сиру Flechard, а також розповість про йогуртно десертні новинки від бренду Zott.

https://ardis.ua

Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Реєстрація вже відкрита: worldfood.com.ua/registration

Вартість квитка - 300 грн.

Для керівників та менеджерів із закупівель мереж супермаркетів і магазинів, кафе та ресторанів, регіональних/національних дистриб’юторів продуктів харчування вхід БЕЗКОШТОВНИЙ за умови попередньої реєстрації за посиланням https://my.pe.com.ua у WorldFood Business Connect та отримання підтвердження від менеджера.