29-31 жовтня 2024Україна, Київ, МВЦ, 1 павільйон

UA

29-31 жовтня 2024Україна, Київ, МВЦ, 1 павільйон

UA

ТОВ Компанія Master Spice на WorldFood Ukraine!

ТОВ Компанія Master Spice на WorldFood Ukraine!

Компанія постачає спеції, прянощі та сушені овочів із країн-виробників і здійснює гуртовий продаж їх на території України. Офіс та склад компанії знаходяться в Києві, але продукція постачається по всій Україні.

В компанії не лише реалізують спеції, а й самі їх полюбляють, тому дуже ретельно ставляться до якості тих спецій, прянощів та сушених овочів які імпортуються, адже цінують та поважають їх як дари природи.

Зараз Компанія Master Spice стала значним імпортером та виробником на ринку України, з кожним роком збільшуючи об’єми продажів. На сьогодні імпортується близько 1000 тонн спецій в рік. Тісно співпрацює з індійськими, китайськими, в'єтнамськими та європейськими постачальниками й постійно розширює свій асортимент.

🌐 https://masterspice.net

📍 Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

🎫 Реєстрація вже відкрита: worldfood.com.ua/registration

Вартість квитка - 300 грн.

☝️ Для керівників та менеджерів із закупівель мереж супермаркетів і магазинів, кафе та ресторанів, регіональних/національних дистриб’юторів продуктів харчування вхід БЕЗКОШТОВНИЙ за умови попередньої реєстрації за посиланням 🌐 my.pe.com.ua у WorldFood Business Connect та отримання підтвердження від менеджера ✅.