29-31 жовтня 2024Україна, Київ, МВЦ, 1 павільйон

UA

29-31 жовтня 2024Україна, Київ, МВЦ, 1 павільйон

UA

Sparoow Mill на WorldFood Ukraine!

Sparoow Mill на WorldFood Ukraine!

Українською родиною у 2023 році було започатковано ремісниче виробництво борошномельних продуктів (борошно, крупи, висівки), зернових та круп'яних пластівців. Особливість виробництва борошна - це старовинний, майже забутий, спосіб помелу. Цільне зерно злакових та бобових культур перетирається на млинах з природними кам'яними жорнами.

Таке борошно має унікальну структуру, енергетику та користь, зберігає більше поживних речовин ніж звичайне біле. Цільнозернове борошно споживали наші предки, розуміючи цінність такого продукту для здоров'я. Борошно виготовляється на дерев'яних млинах з натуральними гранітними жорнами, з очищеного зерна найрізноманітніших культур (пшениці, спельти, жита, ячменю, вівса, рису, амаранту, гречки тощо).

Особливість виробництва пластівців (зернових та круп'яних) - " холодний" метод плющення. Без передньої, згубної, гідро-термічно обробки, зерно плющиться на спеціальному австрійському обладнанні. Зернові пластівці отримані в такий спосіб - поживні та користі, зберігають максимум вітамінів та мінералів, мають оздоровчі властивості.

Продукти Sparoow Mill орієнтовані на людей, які дбають про своє здоров'я, ведуть активний та здоровий спосіб життя, також будуть цікаві вегетаріанцям та сироїдам, людям, які хочуть урізноманітнити свій раціон якісними та корисним продуктами.

Sparoow Mill докладають максимум зусиль, щоб клієнти завжди були задоволені якістю товарів і рівнем обслуговування.

🌐 https://sparrowmill.com

📍 Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

🎫 Реєстрація вже відкрита: worldfood.com.ua/registration

Вартість квитка - 300 грн.

☝️ Для керівників та менеджерів із закупівель мереж супермаркетів і магазинів, кафе та ресторанів, регіональних/національних дистриб’юторів продуктів харчування вхід БЕЗКОШТОВНИЙ за умови попередньої реєстрації за посиланням 🌐 my.pe.com.ua у WorldFood Business Connect та отримання підтвердження від менеджера ✅.