29-31 жовтня 2024Україна, Київ, МВЦ, 1 павільйон

UA

29-31 жовтня 2024Україна, Київ, МВЦ, 1 павільйон

UA

«Майстерня смаків» на WorldFood Ukraine!

«Майстерня смаків» на WorldFood Ukraine!

Компанія «Майстерня смаків» є 🇺🇦 українським виробником сиропів та топінгів. Завдяки якісному виробництву, відмінному смаку і натуральному складу продукції, компанія є незмінним фаворитом великої кількості закладів сегмента HoReCa та виробників кондитерської продукції.

«Майстерня смаків» пропонує широкий вибір різноманітних сиропів та топінгів зі смаком й ароматом будь-яких ягід 🍒, фруктів, алкогольних напоїв 🍾 і навіть популярних десертів🍨.

Окрім прямого виробництва смакових добавок, компанія також надає послуги приватної марки™️, а це означає, що вони зможуть виробити найсмачніші сиропи чи топінги під Вашою власною ™️ торговою маркою. Зі своєї сторони «Майстерня смаків» гарантує чесність та відкритість партнерських відносин, високу якість продукції та вигідні умови співпраці 🤝.

🌐 https://maysternyasmakiv.com

📍 Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

🎫 Реєстрація вже відкрита: worldfood.com.ua/registration

Вартість квитка - 300 грн.

☝️ Для керівників та менеджерів із закупівель мереж супермаркетів і магазинів, кафе та ресторанів, регіональних/національних дистриб’юторів продуктів харчування вхід БЕЗКОШТОВНИЙ за умови попередньої реєстрації за посиланням 🌐 my.pe.com.ua у WorldFood Business Connect та отримання підтвердження від менеджера ✅.