29-31 жовтня 2024Україна, Київ, МВЦ, 1 павільйон

UA

29-31 жовтня 2024Україна, Київ, МВЦ, 1 павільйон

UA

Комбінат баранкових виробів на WorldFood Ukraine

Комбінат баранкових виробів на WorldFood Ukraine

Комбінат баранкових виробів - один з провідних українських виробників кондитерських виробів, з великим досвідом і багатою історією. Всі етапи виробництва, від вхідного контролю сировини і матеріалів до відвантаження готової продукції контролюються у власній сертифікованій лабораторії.

Оригінальність рецептур, сучасне обладнання, використання натуральних інгредієнтів, відповідальність і досвід фахівців дозволяють комбінату випускати продукцію високої якості, яку оцінили як вітчизняні покупці, так і покупці США, Канади, Німеччини, Польщі, країн Балтії, Ізраїлю, Грузії, Австралії та ін.

Баранки, пряники, соломка і печиво виробляються під торговими марками «БКК» та «КBV», торти та тістечка виготовляються під торговою маркою «Чарівниця» із застосуванням технології шокової заморозки.

https://www.kbv.ua/

1-3 листопада 2023 - дати, коли виставка WorldFood Ukraine збере всіх food-професіоналів!

Місце: Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Реєстрація вже відкрита: worldfood.com.ua/registration

Вартість квитка - 300 грн.

Для керівників та менеджерів із закупівель мереж супермаркетів і магазинів, кафе та ресторанів, регіональних/національних дистриб’юторів продуктів харчування вхід БЕЗКОШТОВНИЙ за умови попередньої реєстрації за посиланням https://my.pe.com.ua у WorldFood Business Connect та отримання підтвердження від менеджера.