01−03 листопада 2022

МВЦ, Броварський пр-т, 15

Київ, Україна - Вхід 1С

Правила відвідування виставки

Всі особи, що прийняли запрошення організатора відвідати виставку, а також зареєструвалися в режимі on-line, погоджуються з цими Правилами та зобов'язуються дотримуватися їх:
 
Реєстрація ОБОВ'ЯЗКОВА для всіх відвідувачів.

• Вхід на виставку в перші два дні відкритий тільки для професійних відвідувачів. Професійний відвідувач - власник бізнесу, індивідуальний підприємець, посадова особа, керівник, фахівець або інший представник профільної зарубіжної або вітчизняної компанії, підприємства, органу державної влади, асоціації, спілки, який відвідує виставку для досягнення ділових і професійних цілей.

• Для підтвердження професійного статусу відвідувача Організатор виставки має право попросити його пред'явити підтверджуючий документ: власну візитну картку, довіреність або офіційний лист від компанії яку він представляє, інший документ, який свідчить про професійний статус відвідувача.

• Підставою для входу на виставку є бейдж. Бейдж видається на стійці реєстрації біля входу на територію проведення виставки. Бейдж дійсний протягом усього періоду роботи виставки.

• Бейдж можна отримати за пред'явленням заповнених запрошення або реєстраційної форми.

• Електронний бейдж можна отримати, пройшовши процедуру on-line реєстрації на офіційному сайті виставки. Для цього, необхідно роздрукувати бейдж в форматі А4, скласти його як зазначено на полях, пред'явити при вході до виставкового павільйону минаючи зону реєстрації.

• Заповнення реєстраційної форми при обміні запрошення на бейдж є обов'язковим. Бланки форми знаходяться на столах поруч зі стійкою реєстрації.

Студенти профільних ВНЗ, які досягли 18 років, допускаються тільки в складі акредитованої групи в супроводі викладача по бейджу СТУДЕНТ в останній день роботи виставки - 4 листопада 2021 року. Особам, які не досягли 18 років вихід на виставку заборонений! Для акредитації необхідно звернутися до Організаторів не пізніш ніж 2 жовтня 2020р. та подати список учнів, офіційно завірений адміністрацією відповідного ВНЗ.

• Організатори виставки залишають за собою право здійснювати контроль наявності документів, що підтверджують вік й приналежність до профільного навчального закладу. У разі невідповідності документа до встановлених правил, організатор має право відмовити у відвідуванні виставки.

• Передача або продаж бейджів відвідувачів третім особам заборонена. Організатор виставки має право перевірити відповідність імені, зазначеного в бейджі, з ім'ям користувача, для чого Організатор може попросити відвідувача виставки пред'явити документ, що засвідчує особу.

• На території виставки відвідувачам не дозволяється здійснювати торгівлю, поширювати будь-яку рекламно-інформаційну продукцію, проводити презентації, демонстрації, агітації і будь-які інші подібні заходи, і дії без письмової згоди організатора

• На території виставки забороняється перебувати в стані і у вигляді, що не відповідає діловому характеру виставки та загальноприйнятим нормам поведінки, а також здійснювати дії, що порушують громадський порядок.

• Організатори виставки залишають за собою право не допускати на територію виставки відвідувачів, які порушують встановлені правила поведінки, що виявляють агресію, бражають співробітників і охорону, перебувають у стані алкогольного або токсичного сп'яніння.

• У разі порушення цих Правил Організатор має право без будь-яких компенсацій відмовити особі яка допустила порушення у відвідуванні виставки.

• Організатор має право вимагати від відвідувачів дотримання протиепідеміологічних норм і правил, які будуть діяти в дати проведення виставок, а також не допускати на територію виставки тих відвідувачів, які відмовляються їх виконувати