29-31 жовтня 2024Україна, Київ, МВЦ, 1 павільйон

UA

29-31 жовтня 2024Україна, Київ, МВЦ, 1 павільйон

UA

Форум«Food Manufacture in Ukraine. Сміливість. Партнерство. Синергія»

Де

Київ, МВЦ, павільйон 1А, конференц-зал 3

Коли

3 листопада 2023 року, 11:00-14:00

Організатори: Волхов та Premier Expo

Захід розроблений спеціально для: • Власників та топ-менеджерів компаній-виробників продуктів харчування;• Усіх стейкхолдерів, які взаємодіють з виробниками (постачальники сировини/надавачі послуг/логістичні компанії/ритейл).

Програма форуму

11:00 - 12:15 Блок 1Opportunity: можливості для українського бізнесу сьогодніУспішне партнерство, якісний продукт, вихід на нові ринки - це все результат вчасно поміченої та використаної можливості. Саме тому разом з Дія.Бізнес, міжнародними організаціями, асоціаціями в рамках першого блоку поговоримо про грантові програми, платформи обміну знаннями, державну підтримку та інші існуючі можливості для розвитку і реконструкції українського бізнесу та тонкощі взаємодії з ними.

Можливості Дія Бізнес та Офісу єкспорту та підприємництва для підприємців

Євген Мотолиженко
Керівник відділу з міжнародної співпраці ДУ «Офіс розвитку підприємництва та експорту»

USAID CEP. Грантові програми для бізнесу 

Олексій Кушнір Радниĸ Програми USAID «Конĸурентоспроможна еĸономіĸа Уĸраїни» зпитань виробництва та послуг

Співпраця з ЄБРР - як інструмент розвитку можливостей для бізнесу

Дмитро РомановКерівник Всеукраїнської Асоціації Пекарів, експерт зовнішніх ринків, консультант проєктів розвитку FАО/EBRD

12:30- 13:15Блок 2Inspiration: історії українського бізнесу, що надихають"Ми стартували у 2012 році як e-commerce проєкт, а на сьогодні у нас 400 000 лояльних клієнтів, ми опрацьовуємо 250 000 замовлень на рік і ми не зупиняємося на досягнутому." - Тарас Фітьо співзасновник та співвласник компанії «TOM» та спікер нашого другого блоку.
Про те, як МХП прийшов до соціального розвитку, «МХП-Громаді" - український благодійний фонд, що розпочав свою діяльність у 2015 році, щоб допомогти громадам у вирішенні їхніх соціальних, економічних та екологічних проблем. Про підтримку малого бізнесу, соціальних ініціатив – розповість диекторка БФ «МХП-Громаді» Тетяна Волочай.

Як побудувати ефективне виробництво

Тарас ФітьоСпівзасновник та співвласник компанії «TOM»

Розвиток громади через підтримку МСБ

Володимир ПанченкоКерівник відділу національних проєктів БФ «МХП-Громаді»

Секрети успіху тепленьких колаборацій. Кейс з печі: Agrola + Mafia = match

Олександра БорукДиректорка з маркетингу Концерна Хлібпром

13:15 - 14:00 Блок 3Action: презентація кластеру харчових виробників УкраїниЦей блок для тих компаній–виробників продуктів харчування та їх стейкхолдерів, які не стоять на місці, створюють класний продукт і сенси, вірять, що розвиватися разом набагато ефективніше та швидше.В цьому блоці Михайло Лазарєв, директор харківського виробництва "Волхов", яке 29 років дарує радість сім'ям, виробляючи печиво і пряники, розповість детальніше про ідею і план дій створення і розвитку Всеукраїнського кластеру виробників. Кластеру, який буде сприяти тому, щоб Україна була успішною та економічно розвинутою державою, яка створює якісні продукти харчування з високою доданою вартістю

Михайло ЛазарєвДиректор харківського виробництва «Волхов»

Що отримає кожен зареєстрований учасник?- Презентації спікерів;- Інформація щодо актуальних можливостей для українського бізнесу від держави та міжнародних донорів;- Запрошення долучитися до Ukrainian Food Cluster;- Єдину презентацію з переліком усіх зареєстрованих компаній-учасників.

Вартість відвідування заходу

Участь у заході для компаній, які беруть участь у виставці зі стендом безкоштовна. Для реєстрації на захід зверніться до організаторів виставки.

300 грн

У вартість входить відвідування заходу та виставки WorldFood Ukraine

Для придбання квитка оберіть захід Food Manufacture in Ukraine

Кількість місць обмежена. Вхід лише для попередньо зареєстрованих учасників! Реєстрація відкрита до 02.11.2023 20:00, але організатори залишають за собою право закрити реєстрацію раніше, якщо буде досягнуто ліміт учасників.

 Забронювати стенд