02−04 листопада 2021

МВЦ, Броварський пр-т, 15
Київ, Україна

Новости

18 вересня 2020

McDonald’s відкрив перший ресторан, який працює без підключення до електромережі
Ресторан покритий сонячними панелями, які зможуть генерувати 704 700 кВтг щороку

Компанія McDonald’s відкрила в американському штаті Флорида ресторан, який використовує енергію з відновлюваних джерел, повідомляє Delo.ua з посиланням на designboom.

За інформацією видання, ресторан площею 745 кв. м має дах V-подібної форми. Він покритий сонячними панелями, які зможуть генерувати 704 700 кВтг щороку.

Всього в будівлі є 1740 кв. м фотоелектричних панелей і 447 кв. м інтегрованих фотоелектричних панелей зі склінням, а 25 автономних ліхтарів для парковок допомагають компенсувати понад 9000 кВтг на рік.

На зовнішніх стінах ресторану, площа яких становить 158 кв. м, висаджені рослини. Вони потрібні для того, щоб очищати повітря і утримувати воду. Протягом 65% днів у році в закладі працює природна вентиляція, а автоматичні вікна-жалюзі реагують на датчики вологості і температури повітря, які спрацьовують, коли потрібно включити кондиціонер.

Ресторан стане навчальним центром для компанії McDonald’s. У компанії заявили, що ресторан стане центром навчання, де будуть тестуватися рішення щодо скорочення споживання енергії та води.

До 2030 року корпорація планує зменшити власні викиди парникових газів на 36%, в порівнянні з показниками 2015 року.

Нагадаємо, в травні 2019 року компанія McDonald’s відкрила в Швеції найменший ресторан McHive, створений разом з комунікаційним агентством NORDDDB.

Джерело

Назадimg

Archive