02−04 листопада 2021

МВЦ, Броварський пр-т, 15
Київ, Україна

Новости

14 жовтня 2020

Food Developer на виставці WorldFood 2020 вже 3-5 листопада!

ТОВ «ФУД ДЕВЕЛОПЕР» - сучасне українське підприємство, що спеціалізується на виробництві високоякісних та корисних продуктів харчування. Компанія володіє авторським правом на інноваційну технологію капсулювання, що дає можливість виробляти унікальну продукцію. В асортименті компанії: капсульована ікра, соки, соуси, оцет, олія, молоко, мед та багато іншого.

Продукція компанії реалізується в найбільших українських торгівельних мережах ( власна ТМ «ADMIRALSKA», ТМ «IMPERIA) та постачається в 12 країн світу, в тому числі як продукція, виготовлена за індивідуальним замовленням та private label, також ТОВ «ФУД ДЕВЕЛОПЕР» виробляє спеціальне обладнання для капсулювання.

За допомогою власних розробок та авторський технологій ми виготовляємо якісну та безпечну продукцію. На виробництві запроваджено систему менеджменту якості та харчової безпеки за принципами HACCP, що підтверджено сертифікатами на відповідність вимог міжнародних стандартів ISO 9001:2015 та схеми сертифікації менеджменту харчової безпеки FSSC 22000 (версія 5).

Компанія готова запропонувати своїм партнерам широкий спектр унікальних продуктів харчування як стабільний та надійний виробник і здатна задовольнити запити найвимогливіших клієнтів, розробляючи обладнання та продукцію під потреби та попит індивідуальних замовлень.
 
ТОВ «ФУД ДЕВЕЛОПЕР» запрошує Вас до стенду № С-3-4 для знайомства та дегустації інноваційної продукції.

Назадimg

Archive