01−03 листопада 2022

МВЦ, Броварський пр-т, 15

Київ, Україна - Вхід 1С

Новости

30 вересня 2021

Рослинні продукти на стенді UA Plant-Based !


30-09-2021-min.jpg
Понад 5 мільйонів людей в Україні не вживають продуктів тваринного походження. І ще 3 мільйони скорочують їх споживання.

• Green Go - в асортименті компанії кілька видів тофу, класичний фарш і три види котлет на основі соєвого, пшеничного та горохового білків для поціновувачів м’ясних і рибних бургерів. А також революційний продукт на українському ринку - мармуровий GreenBeefSteak з характерним виглядом, смаком і текстурою преміального яловичого стейка.

• Bobinata - готове для вживання рослинне м’ясо з кількома видами смаків, виготовлене на основі соєвого та пшеничного протеїнів. Виробник має на меті розвіяти міф про негативний вплив сої на організм, спираючись на сучасні наукові дослідження. Кожний вид Bobinata містить високу концентрацію білка при мінімальному вмісті жиру, а також унікальний мікс спецій та прянощів для використання у розмаїтті гастрономічних експериментів.

• Wanted Vegan - продукція створена на основі пшеничного та елітного горохового протеїну, тож є чудовим джерелом високоякісного рослинного білка та підходить для тих, хто не вживає сої. В асортименті бренду наразі є фарш і котлети для бургерів зі збалансованим смаком і структурою, що точно повторюють яловичину. А також два види «курячих» нагетсів і справжня гордість компанії - унікальна 100% рослинна котлета по-київськи з апетитною золотистою скоринкою.

• Рослинний фарш Eat Me At (або «Їж мене з…») на основі соєвого протеїну на смак і за текстурою максимально наближений до традиційного продукту. Фарш містить 16 грамів рослинного білка на 100 г, є джерелом вітамінів групи B та заліза, а також вільний від холестерину, антибіотиків та ГМО. Продукт чудово підходить для всіх страв, у яких традиційно використовують фарш із тваринного м’яса, а також продається у вигляді готових котлет для бургерів.

• Vegurman - філе зі смаком курки, яловичини та свинини на основі соєвого та пшеничного білків. Продукція чудово підходить для тушкування, смаження чи запікання, а також приготування страв, де важлива волокниста структура м’яса. Нарешті, філе є дієтичним продуктом, котрий містить всього 150 калорій і аж 21 грам якісного рослинного білка на 100 г.

Дізнайтеся быльше на WorldFood Ukraine!
Назадimg

Archive