02−04 листопада 2022

МВЦ, Броварський пр-т, 15

Київ, Україна - Вхід 4С

Новости

31 жовтня 2021

Рига Хліб на WorldFood Ukraine 2021


31-10-2021_2-min.jpg

Обирайте смачний та корисний хліб вже сьогодні. «Рига Хліб» - завод, на якому продукція випікається без дріжджів на живій заквасці. В складі хліба лише натуральні  продукти.

«Рига Хліб» - це смак справжнього житнього хлібу та величезний асортимент продукції. Пшеничний, житній, з насіння, сухофруктами - будь-який смак для того, аби кожен знайшов щось для себе. Неможливо обминути виробництво снеків в «Рига Хліб» - завод виготовляє сухарики та чіпси із спеціально випеченого бездріжджового хліба. Хліб нарізається на скибочки, після чого, вони обжарюються з використанням професійної високоолеінової кулінарної олії, також додається сухий часник чи цибуля і морська сіль.

«Рига Хліб» підготувала новинку!

Це снеки нового покоління – чіпси із смаженої скоринки сала, з додаванням карі та чилі. Чічаррон подають як закуску, додають в супи і салати, їдять з іншими стравами, використовують для приготування сендвічів. Цей снек взагалі не містить вуглеводів. Зате в скоринці - 72% білка, що є незамінним будівельним матеріалом.

В Україні «Рига Хліб» перші хто виготовляє такий продукт, але він поширений в Іспанії та характеризує традиційну кухню Бразилії, Мексики та Аргентини.

Приєднуйтесь та куштуйте смачно та різноманітно разом з Рига Хліб!

Назадimg

Archive