02−04 листопада 2021

МВЦ, Броварський пр-т, 15
Київ, Україна

Новости

22 лютого 2018

Міжнародна конференція Beverages Ukraine 2018

Організатор конференції - компанія «Марко Пак», партнери конференції - компанія «Dohler Україна», компанія «ІТАК», інформаційні партнери - спеціалізовані журнали «Світ Продуктів» і «Мир Упаковки».

Тематичні блоки конференції: сировина та інгредієнти, технології розливу, упаковка для різних сегментів ринку напоїв, водопідготовка.

Робочі секції заходи об'єднають доповіді за напрямами інновацій, які сприяють поліпшенню якості і безпеки напоїв, підвищують ефективність виробництва продукції, технологій розливу, пакування та закупорювання. Для процесингових технологій акценти будуть зроблені на способах підвищення рівня автоматизації.

Лідери ринку свої нові розробки будуть адресувати топ-менеджерам компаній галузі напоїв: власникам бізнесу, керівникам, директорам відділів розвитку, якості, закупівель, технологам. Робота конференції спрямована на отримання важливих практичних рішень «з перших рук - в перші руки».

Технологічні і технічні рішення розроблені провідними компаніями з метою підвищення ефективності бізнесу кожної виробничої компанії і спрямовані на довгостроковий розвиток ринку напоїв в цілому. Інформація, отримана на конференції Напої України 2018, - це готові рішення для впровадження у виробництво.

Реєстрація за телефоном: (050) 154-56-11.


Назадimg

Archive