02−04 листопада 2021

МВЦ, Броварський пр-т, 15
Київ, Україна

Новости

04 вересня 2020

Компанія GF Trading


Пропонуємо Вам спробувати новинку українського ринку - сублімовані ягоди і фрукти.

Це 100% натуральний продукт при виготовленні якого не використовуються консерванти, ароматизатори, барвники, підсолоджувачі і т.п., одним словом - нічого не додається. Завдяки дбайливому заморожування і випаровуванню з ягід і фруктів вологи в вакуумі, вони зберігають в собі всі поживні речовини і вітаміни, при цьому зберігається форма, колір, запах і натуральний смак, видаляється лише волога.

Вони повністю готові до вживання і стануть, як снеки, відмінним перекусом або добавкою до йогурту, граноли, каші. Так само їх використовують для приготування різних десертів, кремів, тортів, кексів, цукерок і шоколаду. Додавайте в середну або прикрашайте зверху, надаючи вашим творінням смак і аромат свіжих ягід.

Так само, в асортименті представлені рафінована кокосова олія і якісна какао-продукція (какао-порошок, какао-масло) які вже встигли по достоїнству оцінити кондитери і просто любителі смачної випічки.

Крім того, порошки сублімованих ягід дуже подобаються не тільки висококласним кондитерам кафе і ресторанів, але і домогосподаркам. Вони використовуються не тільки як природні барвники, але так само цілком і повністю передають запах і смак натуральних ягід.

Назадimg

Archive