02−04 листопада 2022

МВЦ, Броварський пр-т, 15

Київ, Україна - Вхід 4С

Новости

26 квітня 2018

Грецькі виробники ківі шукають партнерів


D-1500x1100.png

«Hello Kiwi» - це європейський проект, який фінансується ЄС, пов'язаний з просуванням європейських ківі, вирощених в Греції. Цільовими країнами цього проекту є Україна, Білорусь, Об'єднані Арабські Емірати і країни Південної Африки.

Проект включає в себе ряд рекламних і маркетингових заходів, таких як участь у виставках, бізнес-місії в цільових країнах, а також організація заходів для залучення представників сектора роздрібної та оптової торгівлі. Основними завданнями програми є, з одного боку, інформування споживачів, дистриб'юторів, експертів харчової індустрії, журналістів і споживачів про поживну цінність ківі, а з іншого боку - просування ківі в цільових країнах за допомогою  маркетингові інструменти і промо-акції, які є необхідними необхідні для підвищення популярності продукту.

Всі сільськогосподарські кооперативи, які беруть участь в проекті, займаються виробництвом, сортуванням, пакуванням і експортом ківі круглий рік, використовуючи свої сучасні холодильні установки для зберігання фруктів.

Пріоритетним завданням участі у виставці WFU є зустрічі і переговори з ключовими учасниками міжнародної торгової галузі Fresh Produce, а також переговори як з вже існуючими постачальниками, так і залучення нових з України та країн Східної Європи.

Асоціація складається з 12 членів, це сільськогосподарські кооперативи, які виробляють і експортують головним чином кісточкові плоди. 12 членів Асоціації: 1) Messi Coop, 2) A.C. Neos Aliakmon, 3) A.C. Meliki, 4) A.C. Episkopi 5) A.S.O.P. Episkopi, 6) A.S.E.P.O.P. Naoussa 7) COOP Kavala, 8) A.C. Acheloos, 9) A.C. Venus Growers 10) A.C. Naoussa, 11) ASEA Artas 12) A.C. Neapoli. Крім того, Novacert Ltd є виконавчим органом даного Європейського Проекту.

Запрошуємо на наш стенд D2-1 на виставці WorldFood Ukraine!

Назадimg

Archive