02−04 листопада 2022

МВЦ, Броварський пр-т, 15

Київ, Україна - Вхід 4С

Новости

16 вересня 2021

Генеральний спонсор виставки WorldFood Ukraine 2021
Любі друзі! З гордістю представляємо вам Генерального спонсора виставки - Торгову марку "Luppo" - бренд однієї з провідних та інноваційних компаній Туреччини - кондитерської фабрики Şölen (Шолен).

Торгова марка Luppo – це поєднання двох найніжніших бісквітних печив з прошарком повітряного маршмелоу, які вкриті шоколадною глазур'ю. Luppo – це один з багатьох брендів фабрики, який домігся значних успіхів у більш ніж 100 країнах світу, в тому числі США, на Мальдівських островах, Великобританії і Бельгії - лідера з виробництва шоколаду. Розпочавши експорт своєї продукції у 1991 році, сьогодні Şölen займає 54-е місце в рейтингу Candy Industry TOP 100.

Ставлячи перед собою мету стати світовим шоколадним брендом, за 32 роки свого існування фабриці довелося пройти через чимало випробувань та перешкод. Але тепер, спираючись на силу власних брендів, компанія з впевненістю рухається до своєї мети, щоб стати ідеальними смаколиками на вашому столі та задовільнити найвибагливіших ласунів будь-якого віку.

Відвідайте стенд ТМ Luppo A-5-1 та переконайтесь самі.

Назадimg

Archive