02−04 листопада 2022

МВЦ, Броварський пр-т, 15

Київ, Україна - Вхід 4С

Новости

25 жовтня 2021

Виставка відбудеться у заплановані дати


Шановні учасники, відвідувачі, партнери!  

Повідомляємо Вам, що виставка World Food відбудеться у заплановані дати з дотриманням всіх карантинних вимог затверджених Постановою Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» № 1236 від 09 грудня 2020 року з урахуванням змін та доповнень внесених Постановою КМУ від 22 вересня 2021 р. N 981, Протоколом Київської міської державної адміністрації «Про вжиття додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території міста Києва» від 22 жовтня 2021 р. №66 щодо можливості проведення масових заходів у період «червоного рівня епідеміологічної небезпеки» за умови наявності у всіх учасників (відвідувачів, експонентів) та організаторів заходу  негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу, або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені ВООЗ до переліку дозволених, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).
 
Організатори вживають всіх необхідних заходів з метою забезпечення безпечного перебування у Міжнародному виставковому центрі під час проведення виставки.
 
З цією метою, інформуємо вас щодо наступних правил входу на територію виставки, які будуть діяти у період з 2 по 4 листопада для учасників та відвідувачів.
 
Вхід на виставку дозволено:
 
  • При наявності сертифікату про вакцинацію двома дозами.
Необхідно мати при собі підтвердження (у застосунку ДІЯ / паперовий сертифікат)
  • Негативний результат БЕЗКОШТОВНОГО експрес-тестування на Covid-19 у мобільній лабораторії, що буде розташована з 2 по 4 листопада на вході 1С.
  • Негативний результат ПЛР-тестування на COVID-19 (дійсний 72 години)
  • Довідка про одужання від Covid за останніх півроку
 
Всі відвідувачі та учасники виставки отримують допуск у вигляді браслету.
Реєстрація на виставку та отримання бейджів можливі тільки особам, що пройшли відповідний контроль та отримали маркувальний браслет.
 
З повагою,
«Прем'єр Експо»
Назадimg

Archive