02−04 листопада 2021

МВЦ, Броварський пр-т, 15
Київ, Україна

Новости

12 жовтня 2020

Ікра і десерти ТМ "SOHO"!


Продукти ТМ "SOHO" - повноцінне функціональне харчування з екстракту бурої морської водорості - альгінату натрію.
Це водоростеві волокна - клітковина - у вигляді м'яких гранул різних смаків, що володіють величезним спектром цілющого впливу на організм людини. Не випадково жителі Японії і Китаю називають морські водорості "морським женьшенем" і "травою безсмертя".

Всі продукти ТМ "SOHO" пройшли клінічні випробування на базі Українського державного інституту гігієни та токсичної екології ім. Марзєєва, а в 2019 році - в ГУ "Запорізької медичної академії післядипломної освіти МОЗ України". Внесені до державного реєстру функціональних харчових продуктів та дієтичних добавок як продукт для контролю ваги.

Про компанію:
Компанія "Ай-Бриз" була заснована в 2012 році. За цей час нам вдалося зібрати команду захоплених, небайдужих людей, об'єднаних ідеєю просування нових продуктів і смаків з натуральних, рослинних компонентів, продуктів, що відповідають високим стандартам якості.

ЦІННОСТІ:
ЗДОРОВ'Я: наші продукти з водоростей корисні і функціональні. Регулярне їх вживання - запорука здоров'я і прекрасного самопочуття до глибокої старості.

ЯКІСТЬ: ми створюємо наші продукти, використовуючи натуральні, рослинні інгредієнти. Продукти, які мають досконалі візуальні, смакові і органолептичні властивості, для вас, з любов'ю.

ІННОВАЦІЇ: ікра і десерти ТМ "SOHO" - результат роботи вчених, дієтологів; продукти, що сприяють створенню кращого світу.

Назадimg

Archive