23-25 Жовтень, 2019

МВЦ, Броварський пр-т, 15
Київ, Україна

Новости

19 травня 2016

В Україні стартував унікальний проект з оздоровлення нації і в підтримку Всесвітньої боротьби з надлишковим споживанням солі населенням.

Ідея оздоровлення української нації була вибрана нами не випадково. Згідно статистики Всесвітньої Організації  Охорони  Здоров’я (ВООЗ) в світі відбувається 10%  летальних випадків, пов’язаних з надмірним  споживанням солі населенням. А відповідно докладу американських вчених, Україна займає перше місце за рівнем смертності від надмірного споживання солі серед 30 найбільших європейських держав!  Також за статистикою Міністерства охорони здоров’я України у 2010 році було зареєстровано більше 12 млн. людей, що  страждають від гіпертонії.

Провідні європейські країни вже пішли шляхом зменшення споживання солі і досягли в цьому  успіхів  та суттєвого збільшення тривалості життя населення.  Вони прийняли закони по обмеженню кількості солі у харчових продуктах, ведуть активну пропаганду щодо зменшення споживання солі у чистому вигляді і заміну її на сольові суміші зі зменшеним вмістом натрію.  Сіль у чистому виді практично не застосовується в лікарнях та дитячих закладах. Її не використовують люди, що слідкують за своїм здоров’ям та спортсмени. Перехід на сольові суміші допомагає швидше зкидати зайву вагу! (сприяє виведенню надлишкової рідини з організму) На державному рівні впроваджуються заходи щодо інформованості населення про користь сольових сумішей замість чистої солі.

З іншого боку, статистика свідчить про недостатню кількість споживання людиною в продуктах харчування таких макро- та мікроелементів як калій, магній, селен, йод, цинк та інших.

image001.jpg

 

Розуміючи цю проблему, підприємство поставило  за мету інформувати населення і налагодити випуск сольових сумішей (зі зменшеним вмістом натрію і збагачених  макро- та мікроелементами), які по органолептичним якостям співпадають з чистою сіллю. Це дає можливість людині використовувати їх замість чистої солі, не змінюючи своїх харчових звичок, але при цьому зменшуючи споживання солі на 30% і збагачуючи своє харчування корисними  макро- і мікроелементами.

Наше підприємство – компанія «ВЕНД», що знаходиться в Україні (м. Черкаси)  займається виробництвом солі зі зниженим вмістом натрію, збагаченою калієм та макро- й мікроелементами торгової марки  “SOLENA” .

Сольові суміші, що виробляються на нашому підприємстві розроблені сателітним центром інституту мікроелементів ЮНЕСКО!

Сіль  «SOLENA» є новинкою в галузі здорового харчування . Це інноваційний проект, бо у виробництві застосовуються макро- та мікроелементи у сполуках, що біодоступні для людського організму (цитратна форма)!

Використання в раціоні харчування сольових сумішей збагачених калієм та мікроелементами замість чистої солі дозволяє поліпшити роботу серця, нервової та м'язової систем, вивести надлишок рідини з організму, сприяє нормалізації загального фізичного стану, стимулює обмін речовин, підвищує життєвий тонус і працездатність. Сольові суміші сприяють профілактиці серцево-судинних захворювань, гіпертонії, захворювань щитовидної залози, а також рекомендуються тим особам, хто контролює рівень цукру в крові.

Більше інформації на сайті: www.saltmart.com

Сподіваємось на подальшу взаємовигідну співпрацю.
З повагою, директор ПП «ВЕНД»                                      Олександр Романенко

 

Назадimg

Archive