23-25 Жовтень, 2019

МВЦ, Броварський пр-т, 15
Київ, Україна

Новости

19 квітня 2016

ТМ «Сто пудів» продовжує активно впроваджувати найновітніші прогресивні рішення в кулінарії в раціон кожного українця

В активний життєвий темпоритм українців вже достатньо  швидко входять  звичні для  європейців суміші для повсякденної та святкової випічки.

До складу  готових сумішей  для випікання  «Сто пудів» входять лише  натуральні сухі інгредієнти, що робить процес приготування  зручним, простим та швидким. При цьому основний акцент в розробці  такої продукції  технологи ТМ «Сто пудів» роблять на збереженні домашнього смаку  випічки та  смаковому різноманітті.

Зараз асортимент готових  сумішей  для випічки ТМ «Сто пудів» нараховує  близько 16 найменувань, серед яких різноманітні млинці, тісто, святкова випічка, хліб, торти та багато іншого.

Напередодні великодніх свят ТМ «Сто пудів» потурбувалась про своїх споживачів та пропонує готові суміші для випічки великодніх пасок  за традиційним рецептом, а також ексклюзивні варіанти «вишнева з шоколадними дропсами» та «старослов’янська з м’ятою та лимоном”. Такий набір для випічки дає можливість легко та швидко приготувати смачну великодню паску навіть заклопотаним  людям.
 
stopudov.jpg
ТМ «Сто пудів» вітає усіх з наступаючим святом Великодня!
Назадimg

Archive