23-25 Жовтень, 2019

МВЦ, Броварський пр-т, 15
Київ, Україна

Новости

26 вересня 2016

У Києві пройде великий фестиваль м'яса і вина


З 1-2 жовтня в Києві пройде сьомий Kyiv Food and Wine Festival, а тематикою його цього разу стане м'ясо і вино. Програма сьомого фестивалю обіцяє стати найбільш насиченою за всі сім фестивалів, вмістивши в себе перший в Україні винний забіг Kyiv Wine Run, музей вина, великий чан, щоб чавити ​​виноград, «Тиждень вина», унікальні декорації, вино від нових українських та провідних європейських виноробів і винний лекторій. Крім тематики фестиваль отримає нову локацію проведення, переїхавши на столичний ВДНГ.

 

На м'ясному маркеті гостей пригощатимуть хамоном і в'яленими ковбасами, добірними стейками, дичиною і безліччю інших м'ясних продуктів. Винний маркет в цей раз обіцяє бути ще більш насиченим з новими учасниками з України та ближнього зарубіжжя, а кількість представлених вин буде більше 100. Основними винами фестивалю стануть насичені червоні і святкові ігристі вина.
 
У лекторії фестивалю, який буде працювати два дні з 13: 00-19: 00, своїми знаннями ділитимуться авторитетні сомельє і винні експерти. Відвідування лекцій і дегустацій винного лекторію безкоштовне для всіх гостей.
 
Осінь - пора збору врожаю, і традиційно у гостей буде можливість почавити виноград ногами у великому чані, який буде привезений з Закарпаття виноробнею Cotnar. Винограду буде досить, так що задоволення від чавіння ​​можна буде отримати протягом двох днів фестивалю. На фестивалі буде діяти музей вина, де можна буде доторкнутися до історії виноробства і старовинним винним технологіям.
 


Головною спеціальною подією в рамках фестивалю стане перший в Україні винний забіг Kyiv Wine Run, який відбудеться 2 жовтня по території ВДНГ. На 5-ти кілометрах траси розташуються виноробні, які пригощатимуть бажаючих дегустаційними сетами з вина та води. Переможець отримає кількість вина, рівносильно своїй вазі, а також поїздку на українську виноробню. Друге і третє місце будуть нагороджені істотними винними подарунками від партнерів фестивалю. Ще одна спеціальна нагорода чекає бігунів за найоригінальніший костюм. Кожен учасник забігу отримає пам'ятні подарунки від Kyiv Food and Wine Festival. Кількість місць обмежена. Реєстрація на сайті: http://foodandwinefest.kiev.ua/vinnyiy-zabeg-kyiv-wine-run
 

Вже традиційною стане Тиждень вина, яка пройде напередодні Kyiv Food and Wine Festival. Тиждень вина - це ряд лекцій і дегустацій від українських сомельє, амбасадорів винних брендів і виноробів, які проходять в винних барах, ресторанах, кав'ярнях і зачіпають декілька українських міст - Київ, Одеса і Львів. Цього разу Тиждень вина пошириться і на меню барів і ресторанів, де кожен бажаючий зможе випити за акційною ціною певні позиції, спеціально підготовлені до винного тижня. Зареєструватися на події Тижня вина можна на сайті фестивалю: http://foodandwinefest.kiev.ua/#wineweek
 
На вході кожен гість отримує в подарунок бокал. Вартість входу на сьомий Kyiv Food and Wine Festival складе 60 грн.
Стежити за новинами фестивалю можна в зустрічі: https://www.facebook.com/events/971570246287764
Детальна інформація та програма на сайті фестивалю: www.foodandwinefest.kiev.ua
Назадimg

Archive