23-25 Жовтень, 2018

МВЦ, Броварський пр-т, 15
Київ, Україна

Прес-релізи

KyivBuild 2014 Business As Usual

WorldFood Ukraine 2018 – найкращі пропозиції харчових продуктів і напоїв

З 23 по 25 жовтня в МВЦ столиці відбудеться головна подія харчової промисловості України WorldFood Ukraine 2018 - Міжнародна виставка  харчових продуктів і напоїв.

Більше ніж 20 років виставка служить ефективною бізнес-платформою як для провідних гравців міжнародного продовольчого ринку, так і для представників середнього та малого бізнесу з метою просування товарів на внутрішній ринок України та ринки інших держав.

WorldFood Ukraine це найкраща можливість заявити про себе, презентувати свої товари, обладнання, спланувати тактику і стратегію подальшого просування вашого бренду, підвищити лояльність клієнтів і знайти нових партнерів, залучити інвестиції та укласти вигідні контракти.

Починаючи з 1997 року, виставка об’єднує тисячі експонентів виробників і постачальників харчових продуктів і напоїв, дистриб'юторів і експортерів для того, щоб позначити тенденції розвитку індустрії на найближчий рік, розкрити виробничий потенціал учасників і сприяти встановленню довгострокових партнерських взаємин.

Щорічно з метою формування стратегічних планів розвитку бізнесу і пошуку товарів виставку відвідують більше ніж 8 тисяч відвідувачів з України та інших країн, серед яких агенти мережевого рітейлу, оптової та роздрібної торгівлі, керівники компаній імпортерів та дистриб'юторів, а також представники ресторанного бізнесу, готові до укладання контрактів.

Вперше в цьому році спільно з WorldFood Ukraine відбудеться виставка вина та алкогольної продукції Wine & Spirits Ukraine 2018.

WINE & SPIRITS Ukraine це місце зустрічі для виробників вина і спиртних напоїв з усього світу з сомельє, імпортерами, дистриб'юторами, представниками роздрібного та ресторанного бізнесу з усіх областей України та інших країн.

Головною подією виставки стане Міжнародний дегустаційний конкурс вин і алкогольної продукції з усього світу - International Wine & Spirits Awards. Понад 100 кращих сомельє та професіоналів винної індустрії України та світу протягом 2 днів продегустують продукцію "сліпим методом" та оберуть найдостойніші вина й алкогольну продукцію, представлені на українському ринку. Прийняти участь у конкурсі зможуть як учасники виставки, так і всі українські виробники.

Також в рамках виставки відбудеться Міжнародний експортний форум, де провідні експерти з експорту поділяться напрацьованими кейсами з виведення товарів на ринки Європи, Азії та Канади. (Більше інформації на сайті www.wineandspirits.com.ua )

Така консолідація виставок дозволить істотно збільшити цільову аудиторію, ділові можливості та комерційний ефект для кожного учасника заходів.

В рамках WorldFood Ukraine будуть працювати вже традиційні бізнес-сервіси від організатора:
  • «Байєрська програма» безкоштовний сервіс для просування продукції та послуг, який створює необхідні умови для переговорів оптових закупівельників і учасників виставки.
  • «Рітейл центр» ефективна платформа для ділових зустрічей, на якій співробітники компаній можуть презентувати свої товари і послуги, а також обговорити співпрацю з представниками великого продуктового рітейлу, ресторанного бізнесу України та інших країн.
  • «Біржа праці» спеціальний стенд, який зібрав кращі резюме та вакансії в продуктовій галузі та рітейлі, щоб допомогти учасникам і відвідувачам знайти співробітників і роботу.
  • «Go to WorldFood Ukraine» сервіс, який створений для пошуку попутників на виставку з метою полегшити логістичні витрати учасників і відвідувачів.
  • WorldFооd BUS безкоштовний трансфер для дистриб'юторів та представників компаній-учасниць з регіонів України.
 
 Крім того, відвідувачів і учасників заходу чекає урочиста церемонія нагородження переможців Дегустаційного конкурсу WorldFood Ukraine 2018. Переможці отримають дипломи та медалі  в 16 номінаціях з правом використовувати зображення нагород у власних рекламно-інформаційних матеріалах, маркуванні продукції та її упаковці.

Кращі пропозиції харчових продуктів, напоїв, обладнання, упаковки, технологій і послуг для розвитку бізнесу чекають вас на WorldFood Ukraine 2018!
 
 
Ласкаво просимо 23-25 жовтня!
Міжнародний виставковий центр (Броварський пр-т 15)
 
 
Для безкоштовного відвідування виставки зареєструйте промокод FB18 на сайті http://worldfood.com.ua/ForVisitorsRU/registrationRU#personal
 
Час роботи з 10.00 до 18.00
Контакти організаторів:
керівник виставки - Олена Улєщєнко,
e-mail: E.Uleshchenko@pe.com.ua

News