23-25 Жовтень, 2018

МВЦ, Броварський пр-т, 15
Київ, Україна

Пост-релізи

WorldFood Ukraine 2017 – головний бізнес-майданчик професіоналів ринку продуктів харчування і ресторанного бізнесу в Україні
 
З 25 по 27 жовтня 2017 року в МВЦ відбулася головна подія продовольчого ринку України 20-а Ювілейна Міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв WorldFood Ukraine 2017.
180 компаній виробники та постачальники з 15 країн представили відвідувачам виставки продукти харчування, напої промислового, фермерського і крафтового виробництва, обладнання, упакування, технології та послуги для бізнесу. За три дні WorldFood Ukraine 2017 відвідали понад 8 тисяч фахівців: керівники, власники, закупівельники найбільших торгових мереж і роздрібної торгівлі, менеджери власних торгових марок, представники виробничих та переробних підприємств, а також дистриб'ютори, імпортери, експортери, ресторатори та шеф-кухарі, представники спеціалізованих і бізнес ЗМІ України та інших країн. Загальна площа виставки склала понад 5000 м².
 
Для зручності учасників і відвідувачів експозиція сегментована по PrivateLabel, салонам і товарних категоріях. Свою продукцію та послуги представили учасники з України, Бельгії, Італії, Іспанії, Китаю, Індії, Литви, Республіки Білорусь, Польщі, Румунії, Нідерландів, Південної Кореї, Туреччини, Єгипту та Шрі-Ланки. Понад 60% експонентів міжнародної виставки склали виробники харчових продуктов і напоїв. Представлений товарний асортимент, від економ до преміальних сегментів, включав як традиційні так і нішеві пропозиції: органічні, фермерські, крафтові та вегетаріанські продукти. Повний список учасників розміщений на сайті заходу http://www.worldfood.com.ua/listofexhibitorsru .


 
Використовуючи бізнес-сервіси виставки Рітейл-Центр та Байєрську програму  учасники виставки проводили переговори та укладали контракти з представниками мережевої та лінійної торгівлі, гравцями ресторанного бізнесу, оптовими закупівельниками та  інвесторами з України і більш ніж 20 країн.
В рамках виставки для байєрів мережевого / немережевого рітейлу, представників ресторанного бізнесу, технологів виробничих компаній, стартаперів та інших фахівців ринку пройшов ряд заходів:
 
• CHEFS AWARDS 2017 – змагання кращих шеф-кухарів топових ресторанів України. Партнери - Клуб Шеф Кухарів України, Кулінарна Школа Італії IFSE Culinary Institute, оптовий ринок «Столичний».

• Крафтова платформа – спеціалізований майданчик, на якому виробники крафтової, органічної, фермерської продукції представили: фіто чай, каву, гриби, солодощі, соуси, напівфабрикати, мед, джеми та інші продукти. Партнер - гастро-платформа PostEat.

• Fruit & Berries Plate – форум і презентація товарів для садівників, виробників плодово-ягідної продукції, постачальників розсади та саджанців, матеріалів, обладнання та інших послуг галузі. В ході заходу пройшов Національний конкурс і дегустація соків прямого віджиму. Партнер - Укрсадпром.
• BreadFestival, Форум «Всім хлібів» – презентації, бізнес-кейси і майстер-класи від провідних пекарів, кондитерів та технологів. Партнери - Rational, Всім Хлібів.

• FMCG & RETAIL HUB – форум для топ-менеджерів найбільших роздрібних компаній, міжнародних та українських виробників товарів повсякденного попиту. Партнер - Hub One.Традиційно, в рамках виставки відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Дегустаційного конкурсу WorldFood Ukraine 2017. Виробники отримали дипломи та медалі, а головне право наносити зображення нагород конкурсу на етикетку своєї продукції.
Відвідувачі змогли скористатися Біржею праці – спеціальний сервіс, який спрямований на розширення можливостей кар'єрного зростання і пошуку цінних кадрів, представив відкриті вакансії провідних вітчизняних і закордонних торгівельних і виробничих компаній.
 
Щорічно WorldFood Ukraine надає можливість всім учасникам від стартаперів до промислових виробників та постачальників заявити ринку про себе, презентувати свій продукт цільовій аудиторії, сформувати нові бізнес-зв'язки на внутрішньому та зовнішніх ринках, залучити інвестиції, оцінити експортний потенціал і укласти вигідні контракти. Відвідувачі виставки отримують доступ до широкого асортименту продукції українських та міжнародних виробників, постачальників та бізнес-партнерів, а також мають можливість отримати інформацію про галузеві тренди та тенденції ринку в цілому.
Як наслідок ринок України наповнюється якісними і конкурентоспроможними продуктами. Споживачі отримують широкий вибір традиційних і нішевих продуктів від економ до преміум-класу.
Саме тому виставка закріпила за собою репутацію події №1 для зустрічей професіоналів ринку продуктів харчування і напоїв в Україні.
 
До нових зустрічей на виставці 23 – 25 ​​жовтня 2018!
 

Для довідки.
Організатор – ДП «Прем'єр Експо» (ITE GroupPlc)
БЦ «Форум», вул. Пімоненко 13, Київ, Україна, 04050
Тел .: +380 44 496-8645, факс: +380 44 496-8646
e-mail: food@pe.com.ua, www.worldfood.com.ua

News