23-25 Жовтень, 2019

МВЦ, Броварський пр-т, 15
Київ, Україна

Новости

10 січня 2019

Nestlé створила дослідницький інститут для розробки екологічних видів упаковки


nestle_news-10-01-19-(1).jpg


6 грудня 2018 р створено дослідний інститут пакувальних технологій Nestlé Institute of Packaging Sciences, який буде займатися розробками у сфері екологічно безпечної упаковки для продукції компанії. Це - ще один крок в реалізації програми Nestlé з переходу до 2025 року всієї упаковки на поновлювану або повторно використовувану.
 
«Ми прагнемо перейти на найекологічну безпечну упаковку для наших харчових продуктів і напоїв. Для досягнення цієї мети ми відкрили інститут, який буде розробляти нові пакувальні матеріали, і ми сподіваємося зробити свій внесок у вирішення проблеми відходів упаковки, зокрема пластикової. Наша мета - звести до мінімуму вплив упаковки на навколишнє середовище, зберігши при цьому свіжість і смак продуктів », - сказав виконавчий директор Nestlé Марк Шнайдер.
 
Nestlé Institute of Packaging Sciences зі штатом 50 осіб і новітньою лабораторією входить в світову мережу дослідних організацій Nestlé і розташований в Лозанні (Швейцарія). У співпраці з іншими дослідницькими організаціями компанії він зосередить свої зусилля на розробці безпечних і функціональних екологічно чистих пакувальних матеріалів, в тому числі переробних, біорозкладних або композитних полімерів, функціональних видів паперу; а також нових концепцій упаковки і технологій підвищення ступеня переробки пластикової упаковки.

 

Джерело: http://fmcgclub.com
Назадimg

Archive