23-25 Жовтень, 2019

МВЦ, Броварський пр-т, 15
Київ, Україна

Новости

27 листопада 2018

На Вишгородщині відкрили завод з виробництва замороженої продукції


news1.jpg

У с. Нові Петрівці Вишгородського району відбулося урочисте відкриття заводу з виробництва заморожених хлібобулочних виробів – «Chanta Mount», повідомляє Вишгородська районна державна адміністрація.

Важливо зазначити, що перший камінь у фундамент нового підприємства був закладений 11 липня 2017 року. На початковому етапі сума інвестицій в проект склала 15 млн. євро., а після введення в експлуатацію всіх необхідних потужностей складе більше 25 млн. євро. «Chanta Mount» стала шостим підприємством холдингової компанії «Хлібні інвестиції».

Тепер у Вишгородському районі знаходиться перше і одне з найкращих автоматизованих індустріальних виробництв такої спеціалізації в Україні з мінімальною участю людини в процесі. Інноваційне оснащення заводу дозволить виробляти більше 90 т високоякісної продукції на добу, що робить «Chanta Mount» одним із найбільших заводів у галузі заморожених хлібобулочних виробів у Європі. На підприємстві запроваджені новітні технологічні рішення, що дозволяють виробляти екологічний і високоякісний продукт та реалізувати його не лише в Україні, але і за її межами.

Запуск заводу на повну потужність дозволить забезпечити роботою близько 250 мешканців Вишгородщини та сприятиме розвитку і зміцнення економіки Вишгородського району.

Джерело: Вишгородська районна державна адміністрація
news2.jpg

news3.jpg

news4.jpg

news5.jpg

Назадimg

Archive