23-25 Жовтень, 2019

МВЦ, Броварський пр-т, 15
Київ, Україна

Новости

12 жовтня 2016

Шевченківській завод продтоварів пропонує


ТОВ «Шевченківській завод продтоварів» має статус національного виробника та є одним з лідерів на ринку харчових продуктів України. Висока якість продукції підприємства давно зарекомендувала себе як на внутрішньому ринку, так і за кордоном. Основним напрямком діяльності компанії є переробка зернових культур. На полицях торгівельних мереж та ринках України представлені такі продукти харчування як крупи, пластівці швидкого приготування, мюслі під торговельними марками «Попробуй» та «EveryDay». Також підприємство здійснює реалізацію борошна та кондитерських виробів  під ТМ «EveryDay» та «Десняночка» , які виготовлені підприємствами групи компаній.

Крім розвитку власних торгівельних марок підприємство тісно співпрацює з національними мережами по  виробництву харчових продуктів по системі Private Label. Партнерами  ТОВ «Шевченківський завод продтоварів» є більшість рітейлерів України: Вilla, Auchan, Fozzy Group, Фудмережа, Фуршет, Караван, Novus та інші.

Продукція підприємства регулярно експортується до Чехії, Польщі, Великобританії, Німеччини, Румунії, Угорщини, Грузії, Ізраїлю, Лівану, Канади, США, Молдови, в деякі країни Африки .

Запрошуємо Вас відвідати наш виставковий стенд  для ознайомлення з продукцією нашого підприємства.
Будемо раді подальшій співпраці!
 
З Повагою,
Колектив ТОВ «Шевченківський завод продтоварів»

Photo.jpg
Назадimg

Archive