23-25 Жовтень, 2019

МВЦ, Броварський пр-т, 15
Київ, Україна

Новости

31 серпня 2018

ХІХ Дегустаційний конкурс пройде в 2019 році!


Дорогі друзі!

Поспішаємо повідомити вам про довгоочікувану подію, яка відкриє нові горизонти і стане переломною в історії щорічного Дегустаційного конкурсу, що проводиться нами в рамках виставки WorldFood Ukraine.

Організатори виставки WorldFood Ukraine офіційно оголошують про підписання партнерської угоди щодо проведення Дегустаційного конкурсу в 2019 році за участі і підтримки  Міністерства економіки і торгівлі України, Міністерства агропромислового комплексу, профільних асоціацій та створених при них спеціалізованих галузевих дегустаційних комісій.

Дегустаційний конкурс обіцяє з'явитися в новому і несподіваному для всіх форматі, стати ще більш масштабним і сприяти реалізації високоякісної продукції не тільки в Україні, а й за кордоном. У новому 2019 році компанії-учасники конкурсу, як і раніше, отримають право розміщувати зображення нагород на етикетці продукту, який став лауреатом конкурсу.

Адже впізнаваність і популярність бренду WorldFood Ukraine невпинно зростає, залучаючи з року в рік нових учасників як з сусідніх країн, так і далекого зарубіжжя. Уже сьогодні учасниками виставки стали компанії - виробники продуктів харчування  з 11 країн світу: Литви, Шрі-Ланки, Індонезії, Албанії, Індії, Єгипту, Малайзії, Греції, Іспанії, Вірменії, Італії.

Нагадаємо, що раніше в Дегустаційному конкурсі брали участь і отримували нагороди продукти з Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Греції, Грузії, Молдови, Литви, Росії, Сербії, Туреччини, України, Чехії та інших країн. Серед них - ТМ «Ніжин», ТМ «Semki», ТМ Akbar, ТМ Curtis, ТМ Щедро, ЗАТ «Чумак», ТМ Batik, ТМ «Тульчинка» (ТОВ «Інтер Фуд»), Zlatiborac Ltd., «Морський Дім» ТОВ, Rusnac-moldaqua, «Русский Икорный Дом», завод «LIVO» (Грузія) та інші.

Ми працюємо для вас і намагаємося бути краще з кожним роком!

Слідкуйте за новинами ХIХ Дегустаційного конкурсу.

Завжди ваші,
Команда WorldFood Ukraine!
 

Назадimg

Archive