23-25 Жовтень, 2019

МВЦ, Броварський пр-т, 15
Київ, Україна

Новости

28 липня 2016

Торгівельна Марка «Добра Вечеря» дарує сюрпризи та стає головним секретом кулінарних успіхів ділових жінок.

prom2.jpg
Подобаються несподіванки? Тоді готуйтесь! У жовтні ми потішимо вас своїми унікальними новинками – млинцями з сиром та м’ясом. Будьте впевненні, байдужих не залишиться, адже наші спеціалісти вклали часточку душі у свої кулінарні витвори.
До виготовлення продуктів  ми ставимося  відповідально. Ми розуміємо, що у нас дуже суворі цінителі. Українці відрізняються дивовижною рисою – вони знаються на гарних та смачних стравах! Тому на розсуд жителів Києва, своїх колег та гостей виставки ми привеземо унікальні новинки, аналогів яких  немає у інших виробників заморожених продуктів.
Чому наша продукція унікальна? Наше виробництво – це «величезна кухня», де майстрині  вручну а також завдяки сучасним технологіям  створюють котлетки, крученики, млинці та інші страви. Продукція «Добра Вечеря» не просто нагадує смак домашньої їжі – вона домашня за своєю суттю. Неможливо зробити повністю  машинний млинець смаком таким, як він виходить на сковороді.  Запевняємо вас, ми намагалися. Машинний труд, звісно спрощує виробництво, але є якийсь  особливий смак їжі, яку готували руками. Саме вона надає відчуття дому. Саме цей смак зберігали жінки роду та передавали його з покоління в покоління.
Тепер життя жінок сильно змінилось. Воно стало більш швидке та складне. Ми додаємо все більше зусиль для досягнення результатів у кар’єрі . Все менше і менше часу ми відводимо приготуванню їжі, своєму дому та родині. Проте бажання бути гарною хазяйкою та радувати близьких людей не зникло. Воно просто сховалось у глибинах жіночої душі. Незалежно від того, на якій сходинці кар’єри  знаходиться жінка, її душа радіє, коли діти та чоловік протягують тарілки та в один голос кричать «ДОБАВКИ!»
Якщо ви одна з нас, не коріть себе за недосвітченність в кулінарії. Спробуйте кулінарні продукти торгівельної марки «Добра Вечеря». Завдяки їм без особливих зусиль ви нагодуєте рідних смачною їжею.
«Добра Вечеря» - твій секрет  кулінарного успіху!

http://dv.mk.ua

Назадimg

Archive