23-25 Жовтень, 2019

МВЦ, Броварський пр-т, 15
Київ, Україна

Новости

15 липня 2016

ТОВ «Пласт-Бокс Україна» - виробник пластикової тари та упаковки з пластмас

Це сучасне підприємство з 100% іноземними інвестиціями, що динамічно розвивається в умовах ринку. Компанія була заснована в 2004р. в м Чернігові. Головним акціонером є фірма Plast-Box SA, яка входить до списку провідних польських підприємств - виробників пластикових виробів. За 30 років існування невелика сімейна фірма в Польщі перетворилася на відомого виробника тари та упаковки з пластмас, акції якої з 2004 року котируються на Варшавській біржі. У 2005р. був відкритий перший завод на території України, на якому підтримувалися традиції ведення бізнесу європейського рівня. У 2011 р відбулося відкриття другого сучасного високотехнологічного заводу з виробництва пластмас.

Висока якість литої тари та упаковки - принцип компанії «Пласт-Бокс Україна». Впроваджені на підприємстві сучасних технологій та системи контролю якості та безпеки продукції, використання сировини найвищої якості, гарантують стабільність параметрів надійності, високих фізико-механічних властивостей тари і упаковки, а також дотримання всіх необхідних санітарно-гігієнічних норм. Про це свідчить щира довіра наших клієнтів і партнерів.

Місія компанії «Пласт-Бокс Україна» полягає у виготовленні полімерної упаковки високої якості, що враховує специфічні потреби клієнтів, і сприяє успішному просуванню продукції замовників на споживчому ринку.

Запрошуємо до співпраці!


plast.jpg

Назадimg

Archive