23-25 Жовтень, 2019

МВЦ, Броварський пр-т, 15
Київ, Україна

Новости

23 травня 2017

ТОВ «Агропрод Інвест»


ТОВ «Агропрод Інвест» - український виробник продуктів харчування, заморожених м'ясних напівфабрикатів, що випускає продукцію під лінійкою ТМ «Жарка Варка», заснованої в 2012 році.

Вся продукція, що випускається проводиться в умовах високих стандартів чистоти і гігієни, так як на виробництві впроваджена Європейська система контролю якості.

Використовується сучасна технологія заморозки, що дозволяє зберегти всі вітаміни і корисні речовини виробленої продукції. За якістю продукції стежить акредитована державна харчова лабораторія.
 
Цільова споживча аудиторія ТМ «Жарка Варка», це вікова категорія населення від 20-ти до 60-ти років
 
Місією компанії є забезпечення якісних, екологічно чистих, повноцінних продуктів харчування на ринку напівфабрикатів, що неодмінно сприяє формуванню фундаменту здоров'я нації.
 
Об'єднуючи кращих фахівців і професіоналів України ми добиваємося тільки найвищих показників в якісній і економічній сфері, невпинно вдосконалюючи і вносячи свій внесок в розвиток і процвітання харчової промисловості України.
 
Розуміючи значимість компанії для всього Суспільства, ми є соціально відповідальними учасниками життя країни. Тому пропонуємо якісний конкурентно-здатний продукт доступний всім верствам населення, ніж всіляко сприяємо підвищенню рівня життя жителів України.
 
Ми пропонуємо більше 100 видів м'ясних напівфабрикатів ТМ "Жарка Варка", таких як: пельмені, вареники, котлети, тефтелі, фрикадельки, битки, фарширований перець, ковбаски, голубці, фарші, і ін.
 
ТОВ «Агропрод Інвест» - український виробник заморожених м'ясних напівфабрикатів, що випускає продукцію під лінійкою ТМ «Жарка Варка», пропонує взаємовигідне співробітництво зацікавленим представникам компаній дистриб'юторів в країнах СНД і Євросоюзу.
Назадimg

Archive