23-25 Жовтень, 2019

МВЦ, Броварський пр-т, 15
Київ, Україна

Новости

18 вересня 2017

СHEFS AWARDS судитимуть представники IFSE


З гордістю представляємо генерального партнера CHEFS AWARDS 2017:
 
IFSE - єдина кулінарна школа, удостоєна Генеральним Секретаріатом Італійської Республіки титулу «Італійська Досконалість», - найінноваційніша школа Високої Кухні та Кондитерських Виробів в Італії.
 
IFSE - це не просто кулінарна школа, а й міжнародний центр дослідження і вивчення продуктів харчування найвищої якості, їх трансформації та організації збуту, а також це справжній інформативний центр італійської винно-гастрономічною культури в Італії і по всьому світу.
 

 
Школа IFSE не тільки готує професіоналів - італійців та іноземців - в області італійської кухні і кондитерських виробів, але однією з її головних цілей є також оберігання гостинності та італійської культури харчування з акцентуванням уваги на аспектах здоров'я, здійснюване завдяки співпраці зі всесвітньо відомими лікарями-фахівцями в області харчування і кваліфікованими агрономами.
 
У програмі CHEFS AWARDS 2017 - майстер класи від шеф-кухарів IFSE і дегустація вин від Массімо Шіліпотті, представника IFSE в Східній Європі, офіційного дегустатора Вин національної Асоціації вин Італії та почесного Дуки вин Фріулі.
Вас чекає незабутнє шоу у виконанні професіоналів ножа і ополоника: блюдо обов'язкової програми, блюдо довільної програми і академічні питання теоретичного конкурсу. Помилки і випадковості виключені: оцінювати турнір будуть визнані Метри Гастрономічних мистецтв, а також емоційні і упереджені, але віддані глядачі-вболівальники.
А головний приз, ні багато ні мало - сертифікат на навчання в одній з найпрестижніших кулінарних шкіл Італії - IFSE!
Слідкуйте за новинами на офіційній сторінці проекту у Facebook!

 
 
Назадimg

Archive