23-25 Жовтень, 2019

МВЦ, Броварський пр-т, 15
Київ, Україна

Новости

21 липня 2017

Органік Мілк - завод з переробки органічного молока власного виробництва

organik_milk1.pngОрганік-Мілк запрошує відвідати свій стенд G1-3 

Органік Мілк входить до складу вертикально інтегрованої компанії, що складається з чотирьох компліментарних підприємств, які функціонують у сфері органічного рослинництва/тваринництва, поєднує в собі традиції поколінь у сфері виробництва, новітні технології та європейський досвід.

Висока якість нашого молока забезпечується за рахунок того, що ферми мають сучасне європейське обладнання для безконтактного доїння, мінімум людського фактору та відсутності контакту молока з повітрям,а корови споживають лише органічні корми та випасаються на органічних пасовищах.

Всі процеси від вирощування кормів до виробництва готової продукції знаходяться під контролем Міжнародної сертифікаційної компанії «Органік Стандарт», а внутрішній контроль якості та безпеки молочної продукції реалізується власною  атестованою лабораторією ТОВ «Органік Мілк».

organik_milk.png

На сьогоднішній день ми виробляємо 21 вид готової органічної продукції, потужність заводу 30 тон на добу.

Що стосується реалізації продукції, то вона відбувається в 23 регіонах України.

Нашу продукцію можна придбати в супермаркетах «Сільпо» «Ашан», «Метро», «Караван», «Велика кишеня», «Фуршет», «Novus», «Бюро Вин» та інших.

Крім того, співпрацюємо з багатьма регіональними мережами та невеликий відсоток від загального обсягу виробництва підлягає експорту до ОАЕ.

Детальніше на  сайті виставки 
Назадimg

Archive