23-25 Жовтень, 2019

МВЦ, Броварський пр-т, 15
Київ, Україна

Новости

10 жовтня 2017

Нові якісні смаки від Компанії ФУДПРО в Україні.

Кавові зерна в шоколаді TM CIOCCAFE - це особливий вид солодощів, що не може залишити байдужим жодного. Всі потужності виробництва знаходяться на півдні Італії в місті Апрілія, де технологія виробництва відпрацьована десятиріччями та постійно вдосконалюється. У складі нашого продукту лише високоякісні інгредієнти. Ми використовуємо в своєму виробництві відбірні кавові зерна, що обсмажуються за особливою технологією, які згодом вкриваються Бельгійським та Швейцарським шоколадом.

O'CCAFFE - відмінна італійська кава, яку ми любимо пити самі. Ми бажаємо поділитися з Вами цим неперевершеним смаком. Будинок смаження кави Italvi, майстерність та любов до традицій кави передалися з покоління в покоління в італійській сім'ї Вівенціо. Максимальна увага до деталей у складі, виборі сировини та її обробці. Все це надає неперевершеності та незабутнім смаковим якостям нашій каві.

Ми будемо раді пригостити Вас нашими новинками та познайомити з компанією ФУДПРО (FOODPRO), що ексклюзивно представляє бренди CIOCCAFE та O'CCAFFE в Україні. Завітайте до нашого стенду 25-27 жовтня в Міжнародному Виставковому центрі в Києві.

Назадimg

Archive