23-25 Жовтень, 2019

МВЦ, Броварський пр-т, 15
Київ, Україна

Новости

30 березня 2015

МІНАГРОПОЛІТИКИ ПІДТРИМАЛО ВИСТАВКИ WORLDFOOD UKRAINE І WORLDFOOD GREENPRODUCE UKRAINE

Міністерство аграрної політики та продовольства України підтримало міжнародні виставки WorldFood Ukraine і WorldFood GreenProduce Ukraine.

«Міністерство підтримує проведення галузевих виставок в агропромисловому комплексі України, в тому числі за участі міжнародних компаній», - йдеться в листі заступника директора департаменту продовольства міністерства Л.В. Хомічак.

Мінагрополітики включило виставки в план роботи міністерства на 2015 рік, а також направило листи в обласні департаменти АПК.

18-а Міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв WorldFood Ukraine відбудеться в Києві з 27 по 29 жовтня 2015 року.

Це єдина сегментована міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв, яку щорічно вибирають для входу на український ринок більше 40 компаній. Унікальні бізнес-програми виставки привертають з усіх регіонів України фахівців / професіоналів продуктового ринку, з яких 93% приймають і впливають на прийняття рішень. Сегментація учасників по товарних категоріях, новинках та PrivateLabel полегшує рітейлерам і дистриб'юторам вибір постачальників. Широка географія учасників та товарна номенклатура дозволяють оновити асортимент, збільшити зростання продажів. Сучасний виставковий комплекс з розвиненою інфраструктурою і зручною транспортною розв'язкою створюють комфортну атмосферу для бізнес-комунікацій.

WorldFood GreenProduce Ukraine - міжнародний спеціалізований салон технологій, обладнання для виробництва та переробки свіжих фруктів і овочів.

Назадimg

Archive