23-25 Жовтень, 2019

МВЦ, Броварський пр-т, 15
Київ, Україна

Новости

08 серпня 2016

Компанія Попкорн Компані - експерт на українському ринку попкорну запустила власне виробництво

caramel_fruit2.jpg
Компанія Попкорн Компані - експерт на українському ринку попкорну запустила власне виробництво всіх видів карамелізованого попкорну, який є світовим трендом останніх років і називається gourmet-попкорн.
Цей вид попкорну готується з особливого зерна, що відкривається у формі кульки. Розкриті зерна покриваються щедрим шаром ароматної, солодкої і блискучою карамелі за фірмовим рецептом з використанням особливої ​​технології. При охолодженні на зернах попкорну утворюється хрустка карамельна оболонка.
У складі тільки екологічно чисті інгредієнти. Найкраще зерно, якому немає конкурентів не тільки в США, на батьківщині попкорну, але і у всьому світі! Для приготування карамелі використовується тростинний цукор і чиста кокосова олія.
Карамель надає попкорну особливий смак і перетворює традиційний солодкий попкорн на унікальні ласощі - солодкі, хрусткі ядра, перед якими неможливо встояти.
Крім класичного карамельного смаку можна вибрати також шоколадний карамелізований попкорн або мікс шести фруктових смаків.
Яскраві герметичні відерця з кришкою дозволяють зберігати унікальні якості і структуру карамелізованого попкорну.
 
Caramel.jpgКарамелізований попкорн став одним з рекордсменів зростання продажів в Україні в 2015 році. У цьому ми дотримуємося світовим тенденціям. Бум gourmet-попкорну не вщухає. Карамелізований попкорн полюбляють в усьому світі. Саме його продають у кінотеатрах, на фестивалях, в супермаркетах, кондитерських магазинах, а також в спеціальних магазинах попкорну. Попкорн купують до столу на вечерю, на сніданок і дарують як подарунок в красивій святковій упаковці на численні свята.
В Україні теж з'явилося багато поціновувачів цього продукту і споживання карамелізованого попкорну зростає з кожним роком. У деяких кінотеатрах України він повністю замінює солодкий попкорн, має якості вишуканого продукту VIP рівня, солодкий і хрусткий, золотисті блискучі зерна відразу привертають увагу, а смак і запах карамелі нагадує про дитинство. Це вже не просто снек, але особливе ласощі, делікатес.
Запрошуємо Вас всіх відвідати наш стенд і спробувати дивовижний, надзвичайно смачний карамелізований попкорн.
Вибирайте будь-який - класичний карамелізований, фруктовий мікс або найшоколадніший!
Назадimg

Archive