23-25 Жовтень, 2019

МВЦ, Броварський пр-т, 15
Київ, Україна

Новости

26 вересня 2016

Компанія Маллаті

Компанія Маллаті, відомий в Україні виробник і експортер сільхозпродукції, імпортер горіхів та сухофруктів, представить на виставці наступні товари: фасовані під власною ТМ  LIZA та вагові горіхи та сухофрукти, ядро соняшника, насіння та ядро тикви, насіння льону. Також наше підприємство надає наступні послуги: очистка, шелушіння та  калібрування насіння соняшника і тикви, льону, волоського горіху та послуги з сушіння овочей та фруктів.
         Зокрема, компания Маллаті єкспортує за межі України ядро соняшника і тикви, насіння льону рузного ступеню очищення та волоський горіх. Ми вже співпрацюємо за такими країнами як Німеччина, Польша, Литва, Сербія, Боснія та Герцоговина, Сінгапур, ОАЕ, Іорданія, Австралія, Нова Зеландія, Іран та Ірак.
         Звертаємо Вашу увагу, що наше підприємство оснащене сучасним сортувальним обладнанням  SORTEX Z + 2RBL з InGaAs камерою, який виробляється компаниєю Buhler Sortex Ltd, Великобританія, і сертифікованою лабораторією контролю якості продукції, що закуповується та виробляється, а виробництво має сертифікат  ISO 9001.
         Ми шукаємо нових та надійних партнерів в Україні та за її межами. Впевнені, що виробники кондитерських виробів та дистрибьютори готової продукції знайдуть на нашому стенді все необхідне.
         Запрошуємо Вас відвідати наш стенд!
Назадimg

Archive