23-25 Жовтень, 2019

МВЦ, Броварський пр-т, 15
Київ, Україна

Новости

24 лютого 2015

КАНАДА ТА ІЗРАЇЛЬ ВИДІЛЯТЬ 19,3 МЛН КАНАДСЬКИХ ДОЛАРІВ НА РОЗВИТОК ПЛОДООВОЧІВНИЦТВА В УКРАЇНІ

Канада та Ізраїль профінансують проект підтримки українських малих і середніх фермерських господарств, які займаються виробництвом плодоовочевої продукції в Одеській, Миколаївській, Запорізькій та Херсонській областях.

"Бюджет складає 19325000 канадських доларів", - сказала в ході підписання меморандуму по виділення коштів заступник міністра аграрної політики з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька в Києві у вівторок.

За її словами, кошти виділяються на сім років, вони надаються Канадської асоціацією економічного розвитку MEDA і Ізраїльським центром з розвитку міжнародного співробітництва МАШАВ.

Як уточнив посол Канади в Україні Роман Ващук, в перший рік фінансування отримають 1 тис. Господарств, до кінця його реалізації ним будуть охоплені 30 тис. Господарств.

"Завдяки цьому проекту наші українські фермери отримують можливість для практичного впровадження сучасних технологій, ринкових механізмів, ефективного маркетингу, систему логістики плодоовочевої продукції", - сказав міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко в ході підписання меморандуму.

http://interfax.com.ua/

Назадimg

Archive