23-25 Жовтень, 2019

МВЦ, Броварський пр-т, 15
Київ, Україна

Новости

05 вересня 2016

З 1 вересня у ITE Group новий CEO - Марк Шашуа.

14115024_1770536549831073_3971208094454795824_o.jpg
Останні 16 років Марк Шашуа працював у різних виставкових компаніях, як публічних, так і тих, що не котируються на біржі. Кульмінацією стало керівництво і перетворення однієї з найстаріших і найавторитетніших компаній в Європі, виставкового підрозділу EMAP, яке згодом було перейменовано в i2i.
Марк Шашуа: «Я дуже радий можливості вести за собою компанію на наступному етапі розвитку ITE і використовувати мій досвід, який я отримав тут же, в ITE, а потім продовжував удосконалювати його в різних країнах світу, щоб тепер будувати майбутнє ITE.
Я по-справжньому закоханий у виставковий бізнес. Я познайомився з ним ще в юності і продовжую відчувати по відношенню до виставок той же ентузіазм, який переповнював мене, коли я, будучи ще підлітком, в перший раз працював на виставці.
Наша компанія завжди ґрунтувалася на принципах максимальної близькості до клієнтів, слідування їх інтересам і пошуку шляхів задоволення їх потреб на всіх ринках, де їм потрібна наша допомога. Ми робили це з ентузіазмом, сміливістю, чесністю і скромністю.
Я цілком і повністю переконаний у вірності цих життєвих принципів. Я вірю в енергію, динамічність і, що найголовніше, в прагнення до постійного вдосконалення.
Ці принципи так само важливі сьогодні, як і раніше. Ми повинні розуміти, що світ і бізнес в цілому розвивається швидше, ніж будь-коли раніше, наші клієнти стають все більш вимогливими. Шляхи виходу на ринок все більш ускладнюються, і ми повинні продовжувати швидко розвиватися для того, щоб якісно обслуговувати наших клієнтів і зміцнювати наше провідне становище на світових ринках. » 
Назадimg

Archive