23-25 Жовтень, 2019

МВЦ, Броварський пр-т, 15
Київ, Україна

Новости

15 лютого 2016

"Данон" в Україні запустив виробництво дитячої молочної продукції під маркою "Тьома" в Кременчуці

danon.jpg

Компанія "Данон", один з найбільших молочних виробників в Україні, запустила виробництво дитячих сирків та йогуртів під маркою "Тьома" на заводі "Кремез" (Кременчук Полтавської обл.).

"На сьогодні ми маємо плани на поточний рік з виробництва більше 70 тис. Тонн", - повідомив журналістам генеральний директор заводу Руслан Вдовенко в ході прес-конференції в п'ятницю.

Виробнича потужність молочного заводу в Кременчуці після модернізації складає 110 тис. Тонн в рік.
Інвестиції в нову виробничу лінію склали 200 млн. грн. Завод вироблятиме дитячі сирки п'яти різновидів, йогурти чотирьох видів, кефір (в даний час проходить перевірку).

За словами Р.Вдовенко, виробництво продукції під маркою "Тьома" складе 3-4 тис. Тонн до кінця 2016 року, що оцінюється в 5% від загального виробництва компанії "Данон".

Виробництво автоматизовано, цілодобово його обслуговує 30-40 осіб і ще близько 20 пакувальників.
Завдяки реконструкції в Кременчуці, 55% продаваної в Україні продукції "Данон" проводиться на заводі в Кременчуці. Раніше молочна продукція "Тема" імпортувалася в Україну з Російської Федерації

Група компаній Danonе - світовий лідер з виробництва молочних продуктів, працює в Україні з 1998 року.
Компанія в 2006 році придбала молокозавод "Родич" (Херсон), який був модернізований і перейменований в "Данон Дніпро". В даний час підприємство випускає близько 50% продукції Danonе.

В результаті об'єднання в 2011 році Danonе та "Юнімілк" до активів групи приєдналися київський міськмолокозавод "Галактон" і кременчуцький міськмолзавод "Кремез". Протягом 2014 р "Данон" переніс потужності столичного "Галактона" на підприємства в Кременчуці і Херсоні. За словами гендиректора М.Войтіни, земельну ділянку в Києві компанія продала.

В даний час Danonе реалізує в Україні широкий спектр продуктів: "Актімель", "Актив", "Растишка", "Даніссімо", "Живинка", "Веселий пастушок", "біобаланс", "Тема", "Простоквашино", "Галактон "," Смішарики"," Кремез ".
 
Джерело: Інтерфакс
Назадimg

Archive