23-25 Жовтень, 2019

МВЦ, Броварський пр-т, 15
Київ, Україна

Новости

16 вересня 2017

Ароматні фірмові рецепти Попкорн Компані


Компанія Попкорн Компані - експерт на українському ринку попкорну запустила власне виробництво всіх видів карамелізованого попкорну, який є світовим трендом останніх років і називається gourmet-попкорн.

Цей вид попкорну готується з особливого зерна, що відкривається у формі кульки. Розкриті зерна покриваються щедрим шаром ароматної, солодкої і блискучою карамелі за фірмовим рецептом з використанням особливої ​​технології. При охолодженні на зернах попкорну утворюється хрустка карамельна оболонка.

У складі тільки екологічно чисті інгредієнти. Найкраще зерно, якому немає конкурентів не тільки в США, на батьківщині попкорну, але і у всьому світі! Для приготування карамелі використовується тростинний цукор і чиста кокосова олія.
Карамель надає попкорну особливий смак і перетворює традиційний солодкий попкорн на унікальні ласощі - солодкі, хрусткі ядра, перед якими неможливо встояти. 

Спробуйте новинку та познайомтесь з компанією, переконайтесь у якості особисто на стенді учасника виставки  25-27 жовтня у Міжнародному Виставковому центрі.
Читайте детальніше про продукцію компанії Попкорн Компані на сайті та офіційні сторінці у Facebook

 
 
Назадimg

Archive