23-25 Жовтень, 2019

МВЦ, Броварський пр-т, 15
Київ, Україна

Новости

10 жовтня 2016

«Торговийдім «ДІМ СОНЦЯ» запрошуємо відвідати стенд – К2-4

Товариство з обмеженою відповідальністю «Торговийдім «ДІМ СОНЦЯ» є молодою компанією-виробником халви, козинак, зернових батончиків і, вже буквально найближчим часом, смаженого насіння. Свою діяльність компанія почала в 2015 році, територіально розташована в м Бровари Київськоїобласті. Ми стрімко розвиваємося, в ассортимент постійно додаються нові види продукції, що привертає до нашої продукції вимогливих шанувальників солодощів в багатьох країнах світу.
     Ми робимо кілька найменувань халви з різними наповнювачами і різні види снекової продукції. Хочемо звернути Вашу увагу на те, що наша халва відрізняється своїм неповторним і вишуканим смаком і маєприємний світлий колір через високий ступінь очищення від лушпиння. Хотілося б також відзначити якість упаковки, так як ми є єдиними, в даний час, і першими виробниками халви, що використовують таку цікаву і високо-якісну упаковку.
        Ми дотримуємося рецептур, які не містять будь-якихш кідливих добавок, підсилювачів смаку і генетично модифікованих організмів. Наші постачальники - надійні і перевірені часом компанії, якість сировинияких підтверджено документально.
    Наша продукціявиготовлена ​​відповідно з сучасними технологіями за класичною рецептурою відповідно до нормативної документації.
    Географія наших внутрішніх і міжнародних контактів постійно розширяються. Наша компанія досягла успіхів у співпраці з рітейл компаніями України, в тому числі і в виробництві продукції під «private label» марками.
Запрошуємо відвідати наш стенд – К2-4
Назадimg

Archive