03−05 листопада 2020

МВЦ, Броварський пр-т, 15
Київ, Україна

Заходи від TRADEMASTER
23 жовтня

13:00 - 15:00

«Розвиток продукції категорій в європейському рітейлі. Застосування принципів категорійного менеджменту в переговорах з рітейлерами».
 


Під час майстер-класу буде продемонстровано, як розробити категорії, підкатегорії та окремі категорії з демонстрацією роботи з торгівельним обладнанням.

Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/2n8GLdn
24 жовтня

13:00 – 14:30

 «Аналіз і планування розвитку продажів в сучасних і традиційних роздрібних мережах».
 


Під час майстер-класу буде продемонстровано, як систематизувати роботу, всі учасники отримають готові шаблони для аналізу роботи.

Тетяна Скоробогатова – експерт по запуску та управління продажами українських брендів на території ЄС. 13 років успішного досвіду роботи в компаніях, для яких отримання прибутку є критичним коефіцієнтом ефективності. З 2012 року провідний тренер з маркетингу продажів і категорійного менеджменту в Україні та Казахстані. ТОР – спікер Всеукраїнських практичних конференцій. Продюсер кращої всеукраїнської конференції Big Trade-Marketing Show. На даний момент веде проекти по категорійному менеджменту і маркетингу продажів на території Бельгії.

Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/2msLI02
 
 
24 жовтня

14:30 – 16:00

 «Аудит системи управління і коучинг в рітейлі».
 


Під час майстер-класу буде продемонстровано сучасні інструменти залучення співробітників на досягнення результатів, а також учасники випробують на собі нові категорії взаємодії з командою і трансформують своє мислення на новий рівень.

Експерт Яна Олентир - 10 років управлінського досвіду в міжнародній компанії Anheuser-Вusch InBev.

Засновник міжнародного коучингового спільноти YOUCOACH.

Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/2LZI2gw